Stand Uygulamaları

Stand Uygulamaları

Fuar, tanıtım ve minimal satış noktalarında sıklıkla gördüğümüz stantlar küçük – büyük tüm işletmeler, kurumsal firmalar tarafından kullanılıyor. Alışveriş merkezlerinde tadım stantları, fuarlarda tanıtım standı, kozmetik mağazalarında deneme standı, eğitim çevrelerinde bilgi alma standı… Stant uygulamaları gördüğünüz gibi çok fazla alanda kullanılıyor. Hedef kitleyle minimal bir alanda buluşmayı sağlayan stant uygulamaları, basit gibi görünse de aslında ciddi manada önem taşıyor. Zira stantların her biri bir kurumu, işletmeyi, markayı bazense bir kişiyi ya da kişiler topluluğunu temsil ediyor. Böyle bir durumda sıradan, basit ya da özensiz bir stant uygulaması ile hedef kitlenin karşısına çıkmak iyi görünmez. Firmamız, stand uygulamaları alanında verdiği kaliteli hizmetiyle özenli stand tasarımlarına imza atıyor. Firmanızı fuarda temsil edecek ya da çeşitli noktalarda ürünlerinizin satışını – tanıtımını yapacak, çeşitli konularda bilgi noktası oluşturacak stand uygulamaları için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Size Özel Stand Tasarımları

Stand uygulamaları kişiye, kuruma, markaya özel tasarlanabiliyor. Standın ölçüleri, görünümü, işlevi yine özel olarak hazırlanabiliyor. Firmamız, stand çalışmalarında bugüne kadar yüzlerce fuarda boy göstermiş, birçok marka ve işletmeye stand tasarlamıştır. Stand uygulamaları, standart modellerden ve özgün, yenilikçi tasarımlardan oluşuyor. Stand yaptırmak için bize geldiğinizde sizlere model önerisi yapabilir ya da sıfırdan stantlar tasarlayabiliriz. Bu konuda tamamen size göre hareket ettiğimizi bilmelisiniz. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde stant üretim malzemeleri, tasarımı ve stant baskılarında kaliteye, görüntüye önem veriyor, prestijinizi önemsiyoruz. Stand uygulamaları dış etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır. Saha çalışmalarında stantların gün boyu güneşe maruz kalması stant üzerindeki baskıların solmasına sebep olabiliyor. Firmamız bu detayı atlamıyor ve güneşe dayanıklı, isteğe bağlı olarak stant görevlisini güneşten koruyacak gölgeliğe sahip yüksek kalitede işlevsel stantlar hazırlıyor. Bu konuda firmamıza güvenebilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

En Uygun Stand Uygulamaları Firmamızda

Fuar standı, tanıtım standı ve ihtiyaç duyduğunuz tüm stand modelleri firmamızın üretim teknolojisi ile güçlü ekibi tarafından özenle hazırlanıyor. Stand fiyatları uygulamaya göre değiştiğinden spesifik bir şey söylemek yerine sizi ofisimizi ziyaret etmeye ya da telefonla iletişim kurmaya davet ediyoruz. İnternet sitemizdeki iletişim kanalından bize ulaşabilir, her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara