Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, reklamcılık sektörünün popüler uygulamalarından biri. Her gün geçtiğiniz caddelere, alışveriş merkezlerine, plazalara, iş merkezlerine hatta küçük işletmelere biraz daha dikkatli baktığınızda kutu harf tabelalarını fark edebilirsiniz. Aslında kutu harf tabela uygulamaları başarılı tasarlandığında son derece dikkat çekici görünür. Özellikle ışıklı ve renkli tasarımlar hedef kitleye kendini gösteriyor, potansiyel müşterilere ise “bakın burada ne var” dedirtiyor, aşinalık oluşturuyor.

Kutu harf tabela, yüksek dayanıklılığa sahip tabela çeşitlerinden biri olmasına karşın bazen sadece reklam, tanıtım amacıyla da tercih edilir. Yeni bir girişimi, işletmeyi duyurmak ya da amaca yönelik tanıtım oluşturmak için etkili, dikkat çekici bir yöntemdir. Firmamız, başta kutu harf tabela olmak üzere birçok tabela çeşidiyle ilgili özel tasarımlar yapıyor, kaliteli uygulamalarla beklentileri karşılayan tabelalara sahip olmanızı sağlıyor.

Kutu Harf Tabelanın Etkileri

Kutu harf tabela çeşitleri çok zengin bir yelpazeden oluşur. Renkli, küçük, büyük, ışıklı, kalın, ince ve çok daha fazlası. Sıradan, düz bir ismin yazılı olduğu tabela yerine her bir harfin kutu formunda tasarlandığı tabelaları tercih etmenin temelinde ne var? İlgi çekmek, daha fazla kişiye ulaşmak. Bu kadar basit. Yaptığınız işi pazarlayabilmek için nasıl broşür, dijital reklam yayınlıyorsanız aynı şekilde fiziki satış ve müşteri buluşma noktasında da benzer bir reklam yapmalısınız.

Kutu harf tabela çok uzak mesafeden dahi kendini gösterir, hedef kitleye ulaşır. Şöyle düşünün: Ekmek almak için fırın arayan bir müşteri var. Bu müşterinin yol üzerinde üç tane yan yana fırın olsun. Fırınlardan biri ışıklı kutu harf tabela diğerleri ise sıradan tabelalar kullanmakta. Müşteri ilk hangi fırını görür? Yüzde doksan ışıklı harf tabela kullanan fırını. Basit bir örnek bile tabela seçiminin etkisini gösterebiliyor. Kutu harf tabelanın küçük – büyük tüm ticari işletme ve markalar tarafından tercih edilme sebebi belki de budur.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabelası fiyatları değişkenlik gösteriyor. Her reklamcı farklı bir fiyat verebilir, mümkün. Ancak şunu belirtmekte fayda var; kaliteli, dayanıklı, şık ve bütçe dostu tabela satın alabileceğiniz yer çok az. Zira fahiş ücretlerin konuşulduğu tabela sektörü, ne yazık ki piyasayı bilmeyenler için birçok yanlışla dolu. Firmamız, sektördeki tecrübesi ve esnaf dostu yaklaşımıyla her bütçeye uygun kutu harf tabelası tasarlıyor. Firmamızda tüm harf tabelası çeşitlerini uygun fiyatla sipariş edebilirsiniz.

Kutu harf çeşitleri şöyledir; 

  • Alüminyum kutu harf tabelası
  • Krom kutu harf tabelası
  • Gold – krom kutu harf tabelası
  • Pirinç kutu harf tabelası
  • Köpük kutu harf tabelası
  • Pleksi kutu harf tabelası
  • Fileli kutu harf tabelası

Yukarıdaki harf tabela çeşitlerini uygun fiyatla sipariş etmek ya da bilgi almak için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Bir cevap yazın

Hemen Ara