Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelası işyerinde ya da çalışma yapılan alanlarda kişileri güvenliğe dair uyarmak, gideceği yeri bulmasında yardımcı olmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Yönlendirme levhası olarak da bilinen bu uygulamalar, önce iş güvenliğini sağlıyor ardından doğru yere gitmeyi kolaylaştırıyor. Karmaşık iş yapısına sahip yerlerde, müşterilerin ya da ziyaretçilerin bina – kat – ofis içerisinde gereksiz dolaşmasını önlemek, kolaylaştırmak için yönlendirme levhası kullanmak gerekiyor.

Yönlendirme tabelası kullanılması gereken yerlerin başında inşaat alanları geliyor. Tehlikeli kimyasal üretim yapan çalışma alanları, yol ve kazı çalışmaları yine yönlendirme – uyarı levhalarının bulunması zorunlu olan yerlerdir. Firmamız, yönlendirme tabelası çeşitleri ile tüm çalışma alanlarına uygun dikkat çekici, kaliteli tabelalar hazırlıyor. İşyerinizde güvenliği ve işlerliği artırmak için firmamızı tercih edebilir, size özel uyarı tabelaları hazırlamamızı sağlayabilirsiniz. Firmamızda en çok tercih edilen yönlendirme tabelaları şöyledir;

  • İş güvenliği levhası
  • Uyarı levhası
  • Acil çıkış levhası
  • Exit levhası
  • Tehlikeli levhası
  • Yönlendirme levhası

Yukarıdaki tabela çeşitleri haricinde isteğe özel tabelalar üretebiliyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kısa sürede en uygun fiyatlarla tabelalarınızı hazırlıyoruz.

Yönlendirme Tabelası Gerekli mi?

Elbette. Ülkemiz iş kazalarının çok fazla olduğu bir yer. Her gün yaralanma ve ölümle sonuçlanan onlarca iş kazası yaşanıyor. Bu iş kazalarının çoğu tedbirsizlikten yaşanıyor. Uyarı levhalarının kullanılmaması, çalışanların ya da o bölgeyi kullanacak olan kişilerin yönlendirme tabelası ile yönlendirilmemesi yüzünden iş kazaları ortaya çıkıyor. İşbu sebeple tehlike arz eden tüm alanlarda yönlendirme levhası kullanılmalıdır. Sadece müşteri ve ziyaretçileri ofis içerisindeki ilerleyişini yönetmek amacıyla ihtiyaç duyulan yönlendirme tabelaları ise konfor açısından önemlidir.

Yönlendirme Tabelası Fiyatları

Firmamız, gereksinim duyduğunuz tüm yönlendirme tabelası çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleriyle tasarlıyor. İş yaşamında tehlikeleri ortadan kaldıran, ziyaretçilerin ne yöne gideceğini gösteren yönlendirme levhası çeşitleri, ekonomik fiyatlarla yapılabiliyor. Firmamız, reklam – tabela sektöründeki tecrübesi ve deneyimli ekibiyle en ucuz yönlendirme tabelası hizmetlerini sizlerle buluşturuyor. Dış etkenlere karşı dayanıklı, yüksek kalitede tabelalar için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara