Şemsiye

Dış Mekân Şemsiyeleri

Balkon, teras, çatı, bahçe, havuz başı, plaj, iş yeri önü gibi akla gelebilecek tüm açık alanlarda güneşin yakıcı etkisinden büyük şemsiye modelleri ile uzaklaşmak mümkün. Büyük şemsiyeler, her boyutta üretilebiliyor. Böylelikle kullanım alanına uygun ölçülerde şemsiye hizmetinden yararlanılıyor. Firmamız, açık havada gölge, yağmurlu havada ise korunaklı bir alan kazandıran şemsiyeleri, siparişe özel üretiyor. Klasik, sabit model büyük şemsiye modelleri ile birlikte kişiye, kuruma özel tasarıma sahip şemsiyeler üretiyoruz. Dış mekân şemsiye modelleri, kaliteli kumaşı, canlı renk dokusu ve geniş ölçüleriyle her alanda işlevsellik ve konfor kazandırmayı başarıyor. Evinizde, terasınızda, bahçenizde, iş yerinizde açık havada oturma belki toplantı yapma şansı sunan şemsiyeler aynı zamanda dekoratif bir görüntü sunuyor.  

Dış Mekân Şemsiye Modelleri

Yazlık alanlarda, açık bölgelerde sıklıkla tercih edilen büyük şemsiye modelleri, aslında en çok kafe ve restoranlarda kullanılıyor. Kışın kış bahçesi formunda bir düzene geçen yazın ise büyük, dış mekân şemsiye modelleri kullanan kafe ve restoranlar, müşterilerine açık alanda konforlu, serin bir keyif sunuyor. Dış mekân şemsiye modelleri incelemesi yaptığımızda birçok model çıkar karşınıza; küçük, büyük; düz renk, desenli, logolu, özel baskılı; portatif, sabit… Tüm modellerin kullanım alanı farklı olduğundan ihtiyaca ve zevke bağlı seçim yapmak mümkün. Firmamız, bu konuda size çok fazla seçenek sunarak keyifli bir şemsiye alışverişi deneyimi yaşatıyor.

Kurumsal Şemsiye Modelleri

Kurumsal şemsiye modelleri, genellikle bir marka logosu, kurum adı ya da hem logo hem marka adıyla birlikte tasarlanan, kurumun renkleriyle oluşturulan şemsiyelerdir. Kurumsal kimlik çalışması kapsamında görünürdeki hemen her şeyde logo ve marka ismi baskısı kullanılır. Kurumsal şemsiye modelleri de bu çalışmanın bir parçası olarak boy gösteriyor. Firmamız, bu süreçte şık, kaliteli ve ucuz şemsiyeler üreterek çalışmanıza destek sağlıyor.

Dış Mekân Şemsiye Fiyatları

Dış mekân ve kurumsal şemsiye modelleri, belli bir fiyat piyasasına sahip. Yaz aylarında bu piyasa daha da yükselişe geçiyor. Firma olarak şemsiye fiyatları ile ilgili standart bir fiyat skalasına sahibiz. Mevsimlere göre fiyatlandırma yapmıyor, şemsiyelerin modeline, ölçüsüne, özelliklerine göre uygun fiyatlar sunuyoruz. Dış mekân şemsiye fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, nasıl bir şemsiyeye ihtiyacınız olduğunu belirterek size özel bir tasarım siparişi verebilirsiniz. Firmamız, çalışma mekanizması ve şemsiye kumaşı ile son derece dayanıklı, kaliteli şemsiye modellerini sizler için üretiyor. Güvenle bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara