Kamelya

Bahçenize Özel Kamelya Tasarımı

Müstakil evlerin, yazlık evlerin, apartman ve sitelerin hatta iş yerlerinin bahçelerinde keyifli, açık alan konforu sunan kamelyalar, geçmişten bu yana hep çok tercih edilmiştir. Kamelya modelleri sadece konforuyla değil şık görüntüsüyle de dikkat çekiyor, dekorasyonu zenginleştiriyor. En güzel kamelya modelleri incelemesi yaptığınızda çok cazip, cezbedici tasarımlar görebilirsiniz. Firmamız, kamelya ya da çardak modelleri ile ilgili çok gelişmiş bir tasarım çeşitliliğine sahip. Küçük, büyük, tek katlı, iki katlı birçok kamelya modeli sizleri bekliyor. Basit kamelya modelleri isteyenler için standart tasarımlar hazırlarken, daha gelişmiş ve modern kamelya modelleri isteyenlere ise bahçenin ölçülerine göre şık kamelyalar tasarlıyoruz.

Kamelya Modelleri

Nasıl bir kamelya istediğinizi bilmiyorsanız modeller hakkında bilgi sahibi olmanız kararınızı olumlu etkileyecektir. İşte birbirinden şık kamelya modelleri;

Ahşap kamelyalar

Ahşap malzemeden yapılan kamelyalar, doğayla uyumlu görüntüsü nedeniyle en çok tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Ahşap kamelya modelleri tasarlarken doğallığa, konfora, kaliteye ve dekorasyon şıklığına özen gösteriyoruz. Ahşabın kalitesini tasarım kalitemizle birleştiriyor, size özel çözümler sunuyoruz.

Demir kamelyalar

Demir kamelya modelleri için ömürlük kamelya tasarımı tanımı yapabiliyoruz. Güneşe, yağmura, suya dayanıklı boyalarla zenginleştirilen demir iskelet, kullanışlı kamelyalara sahip olmanızı sağlıyor. Demir kamelyalarda dilediğiniz tasarımı, dilediğiniz renklerle hazırlayabiliyoruz.

Cam kamelyalar

Cam kamelya modelleri adeta kış bahçesi hizmeti sunan gerçek anlamda çok şık kamelya modelidir. Genellikle müstakil evlere, yazlık villalara, lüks konutlara yapılan cam kamelyalar, aynı zamanda teraslara, kurumsal yapıların mola alanlarına yapılıyor. Cam şıklığını kamelyalarda yaşayabilirsiniz. Firmamız şık ve kaliteli cam kamelya tasarımlarıyla beklentilerinizi karşılıyor.  

Kamelya Fiyatları

Kamelya ya da çardak tasarımları, bahçenizin daha konforlu ve keyifli olmasını sağlıyor. Ev, çiftlik, yazlık hatta iş yerleri için ekstra bir yaşam alanı sunan kamelyalar, uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Firmamız, cazip kamelya fiyatları ile şahane keyif alanlarına sahip olmanızı sağlıyor. Kamelya ve çardak fiyatları hakkında bilgi almak, tasarımlarımızla ilgili modelleri görmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Bir telefon uzağınızda tüm tecrübemiz ve kalitemizle sizleri bekliyoruz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara