Folyo Baskı

Folyo Baskı Nedir?

Folyo baskı gelişmiş teknoloji ürünü bir çalışmadır. Sektör ayrımı yapmaksızın ticaretle uğraşan tüm işletme, kurum ve markaların reklam uygulamalarında folyo baskı kullanılır. Folyo baskıların bu kadar yaygın olmasının sebebi zengin bir malzeme olmasıdır. Estetik görüntüsü, canlı baskısıyla beklentiyi karşılar. Folyo PVC bir malzemedir. Reklam, tanıtım ve dekorasyon çalışmalarında dijital baskılara çok uygun olduğu için folyoların kesiminde ve şekillendirilmesinde kullanılan Plotter makineleri, folyo baskı kalitesinde rol oynar. Resim, çizim, yazı içerikli tüm baskılarda folyo baskıdan yararlanmak mümkün. Etkileyici ve kaliteli bir reklam baskısı istiyorsanız tercihinizi folyo baskıdan yana kullanabilirsiniz.

Folyo Baskının Kullanım Alanları

Folyo baskı modelleri vinil, yapışkan folyo, PVC vinil, araç giydirme, tabela, indirim tabelası gibi çeşitlerden oluşuyor. Folyo baskı türleri sipariş aşamasında belirlenir. Akabinde ise dijital ortamda tasarım hazırlanır ve son onaydan sonra baskıya verilir. Peki, folyo baskı hangi alanlarda kullanılır?

Folyo baskılar için spesifik bir sektör verip sadece bu çalışma alanında kullanılır demek imkansız. Sağlık, otelcilik, perakendecilik, kafe & restoran hizmeti, turizm, eğlence, gıda ve akla gelebilecek her alanda folyo baskı kullanılır. Folyo baskıların amacı reklam ve tanıtımı yapmak olduğundan sektör ayrımı olmadan tüm alanlarda boy gösterir.

Folyo baskı hizmeti veren firmamız, sipariş üzerine çok yönlü, gelişmiş kalitede baskılar hazırlar. Uygun fiyat folyo baskı türlerini en kaliteli şekilde alabileceğiniz firmamız, tecrübesi ve gelişmiş teknolojisiyle müşteri memnuniyetiyle çalışır.

Folyo Baskı Avantajları

Folyo baskı yaptırdığınızda işletmenizin reklamını net ve canlı reklam uygulamasıyla yapma avantajı yakalarsınız. Folyo baskıların kullanım alanı sınırsız olduğundan istediğiniz sektörde istediğiniz şekil özelliklerine sahip baskı yaptırabilirsiniz. Folyo baskı çok ekonomiktir, uygun fiyatlarla reklamınızı yaptırabilir, işletmenize kaliteli bir tabela asabilirsiniz. En büyük avantajı ise çok estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Uzun yıllar dış etkenlere karşı direnir ve ilk günkü canlılığını yansıtmaya devam eder.

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Reklamcılık sektöründeki tüm baskı türleri uygulama alanına göre fiyatlandırılır. Bu nedenle bizimle görüşüp istediğiniz baskı ile ilgili bize bilgi vermeniz daha net fiyat bilgisi almanızı sağlar. En ucuz folyo baskı fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

Hemen Ara