One Way Vısıon

One Way Vision Nedir?

Delikli folyo, tek yön dijital baskı, cephe giydirme, cam giydirme gibi isimlerle anılan uygulamanın esas adı one way vision’dur. One way vision; bina, dükkân, mağaza vb. yapıların cam yüzeylerine uygulanan reklam türüdür. Günümüzde küçük işletmelerden büyük markalara kadar çok fazla yerde ticari amaçla reklamı güçlendirmek ve dekoratif görüntü oluşturmak için tercih edilen one way vision, yüksek baskı kalitesiyle beklentileri karşılıyor. One way vision, delikli folyo tasarımı sebebiyle çift yönlü kullanım vadeder. Şöyle ki; dışarıdan kaliteli bir baskı gibi görünen uygulama, mekânın içini göstermez; ancak içeriden dışarıyı görmeye imkân verir. Bu kullanımının sebebi delikli yapıdır. Delikli folyo uygulamalarında dilediğiniz her metni, resmi, fotoğrafı ya da grafik tasarımını kullanabilirsiniz. Firmamız, reklam uygulamalarında son sistem teknolojileriyle yaratıcı ve kaliteli baskılar tasarlıyor, dikkat çekici görselliğiyle reklamınızı yapıyor.

Neden One Way Vision Yapmalısınız? Avantajları Nedir?

One way vision reklam çalışmalarının temel amacı etkileyici bir reklam sunuyor olması. Yüksek çözünürlükteki baskılar boydan boya cam yüzeyi en şık ve dikkat çekici haliyle kaplayarak hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyor. Dışarıdan bakıldığında içerinin görülmemesi ancak içeriden dışarının açık şekilde görünebiliyor olması mekân sahiplerine, kurumsal yapılara avantaj sağlıyor, işletmenin ve yapının daha avantajlı olmasını sağlıyor. One way vision, dış etkenlere karşı yüksek koruma sunduğundan yıl boyunca mevsim engeline takılmaksızın reklam yapılabiliyor. Hangi alanda hizmet verdiğiniz, ürün sattığınız önemli değil; dış mekâna yönelik bir reklam çalışması yapmayı planlıyorsanız eğer one way vision uygulaması tam size göre olabilir. Genel avantajları ise şöyledir;

  • Ekonomik
  • Şık ve dekoratif
  • Dayanıklı
  • Kullanımı pratik

One Way Vision Fiyatları

Delikli folyo, cam giydirme uygulaması fiyatları ölçülere göre belirleniyor. Cam – bina giydirme işlemlerinde tasarım önce dijital ortamda hazırlanıyor sonra yüksek baskı teknolojisinde somut hale dönüştürüyor. Tüm bu aşamalar özenle gerçekleştirilirken fiyatlar bütçe dostu seviyelerle hedef kitleye sunuluyor. İşletmenizin dış cephesinde one way vision uygulaması düşünüyorsanız eğer firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilir, uygun fiyat bina – cam giydirme çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara