Sürgülü Cam Sistemleri

Sürgülü Cam Sistemleri

Şık ve modern görüntüsüyle ilgi çeken sürgülü cam sistemleri; ev, iş yeri, çiftlik, yazlık, otel, teras, kış bahçesi ve benzeri alanlarda kullanılıyor. Sürgülü cam kapı ya da pencereler, kullanıldığı alana işlevsellik kazandırıyor. Kullanıcılar güvenli, kaliteli ve şık bir sistem kullanmanın avantajını yaşıyor. Sürgülü cam sistemleri, yenilikçi görüntüsüyle cezbediyor. Akabinde ise cam yapısına karşın son derece dayanıklı, uzun ömürlü gövdesiyle tercih ediliyor.

Evinizin girişinde sürgülü cam sistemleri ile ek bir giriş alanı ya da keyif alanı oluşturabilirsiniz. Bahçenizde ya da terasınızda cam sistemlerle yaşam alanı yaratabilirsiniz. Sürgülü cam sistemleri bazen iki alanı birbirinden ayırmak için de etkili, şık bir yöntem olarak tercih edilebiliyor. Firmamız uzun yıllardır bu konuda hizmet veriyor, dekoratif ve dayanıklı çözümler üretiyor.

Modern Mimariye Modern Çözümler

Modern mimari çalışmalarında sıklıkla sürgülü cam sistemleri görebilirsiniz. Villa tipi müstakil yaşam alanlarında hem kış bahçesi hem teras hem de kapı girişlerinde sürgülü cam kullanılıyor. Camlar ahşap, alüminyum, metal profillerle taşınarak sürgülü sistemin ana yapısını oluşturuyor. Cam gibi şeffaf ve şık bir malzemenin ahşap, alüminyum gibi dayanıklı ve doğal malzemelerle birlikte kullanılması modern görüntüyü destekliyor. Sürgülü cam sistemleri toz, yağmur, kar ve rüzgârın içeriye girişini engelleyecek bir kapasiteye sahiptir. Kafeteryada, ofiste, restoranda, kafede, mağazada, balkonda, terasta ya da bahçede hiç fark etmeksizin her yerde güvenle kullanabilirsiniz.  

Sürgülü Cam Sistemlerinin Avantajları

  • Sürgülü cam sistemleri son derece şık ve dekoratiftir. Her temaya, konsepte ve alana uyum sağlar.
  • Sürgülü cam sistemlerinin kullanımı pratik ve güvenlidir. Açma ve kapama eylemi için kişiler zorlanmaz.
  • Sürgülü cam sistemleri her yere uygulanır, yeni bir yaşam alanı inşa etmenize yardımcı olur. Evinizin bahçesine camdan bir kamelya, kış bahçesi yapabilirsiniz. İş yerinizde aynı şekilde ofisleri birbirinden ayırabilirsiniz.  
  • Sürgülü cam sistemleri modern, şık ve zengin görüntüsüne rağmen bütçe dostudur. Fiyat performans kıyasında kullanıcının lehine bir çözüm sunar.

En Uygun Sürgülü Cam Sistemleri

Evinize ya da iş yerinize sürgülü cam sistemleri yaptırmak istiyor ama fiyatlardan ötürü endişe yaşıyorsanız; yaşamayın! Firmamız, en uygun sürgülü cam sitemleri fiyatları ile hizmet vermeye hazır. Bütçenizi sarsmadan üstelik taksitli ödemeyle sürgülü cam sistemi yaptırabilirsiniz. Bir telefon uzağınızda sizleri bekliyoruz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara