Sabit Tente

Sabit Tente

Güneş, yağmur, kar gibi mevsimsel etkilerden korunmak, dükkân ya da ev gibi çeşitli mekânların ön bölümünde korunaklı bir bölge oluşturan branda tarzı uygulamalara tente deniliyor. Tente modelleri, hareketli ve sabit sistemlere sahip. Açılıp kapanmayan, sürekli açık formda sabit kalan tentelere sabit tente deniyor. Sabit tenteler güneş ve yağmur odaklı bir hizmet sunuyor, yaşam alanlarına ve işletmelere konfor getiriyor. Sabit tente sistemi, kullanım alanına göre tasarlandığından hemen her ölçüde hazırlanabiliyor, istenilen gölgelik korumasını sağlıyor. Sabit tente modelleri görüntü olarak birbirinden farklı tasarımlara sahip olsa da hepsinin özellikleri aynı; su geçirmez, renk değiştirmez, paslanmaz ve dekoratif görünümden oluşuyor.

Sabit Tente Modelleri

Sabit tente sistemlerinde çok fazla kumaş seçeneğiniz bulunuyor. Otel, restoran, mağaza, butik, küçük işletme, kafe, bar, ev, teras, pencere, kapı önü gibi birçok yere uygulanan sabit tente, dayanıklı kumaşıyla uzun yıllar üstün koruma sunuyor. Sabit tente modelleri üçgen, kare, oval formda tasarlanıyor. Tentelerin hepsi dekoratif yönüyle cezbediyor. Tente seçiminde kurumsal bir alan ya da marka, ticari amaç söz konusuysa logo, işletme adı yer alan, marka ve kurumun renklerini taşıyan özel tasarımlar yapılıyor. Firmamız, sabit tente uygulamalarında kaliteli ve zengin görünüme özen gösteriyor.

Sabit Tentenin Avantajları

Sabit tente modelleri neden daha avantajlı, faydaları nedir? Sabit tentelerin öne çıkan avantajları ve özellikleri şöyle;

  • Kaliteli kumaş yapısıyla tasarlandığı için yağmur, güneş ve rüzgâra bağlı aşınma, renk değişimi olmaz. Uzun yıllar ilk canlılığını korur.
  • Sabit tentenin iskelet yapısı suya ve güneşe dayanıklıdır. Paslanmaz. En kaliteli, dayanıklı boyalarla oluşturulur. Bir defa yaptırdıktan sonra yeniden tente masrafı ile karşılaşmazsınız.
  • Sabit tenteler dekoratif görünüme sahiptir. Kurumsal, şık, kaliteli görüntü sunar.
  • Kişiye ve kuruma özel tasarlanır, istediğiniz renk ve desende tente kumaşı seçebilirsiniz.  

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente modelleri ve fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Sabit tenteler metrekare ölçüsüne göre belirleniyor. Bu nedenle net bir sabit tente fiyatı vermek mümkün değil. Tente yaptırmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilir, fiyat ve model bilgisi alabilirsiniz. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle istediğiniz tente hizmetleri için bir telefon uzağınızdayız.

Bir cevap yazın

Hemen Ara