Çift Açılır T Modül Tente

Çift Açılır T Modül Tente

Çift açılır tente ya da T modül tente, anlaşılacağı üzere her iki yana açılabilen tente modelidir. İki yana birden açılan T modül ayaklı tente modelleri, oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir. Hem manuel hem de otomatik sistemlerden oluşuyor. Kumandalı, sensörlü, motorlu çift açılır tente modelleri tasarlanabiliyor. Yaz aylarında kavurucu güneş ışınlarından, kış aylarında ise yağmurdan koruyan tenteler, amaca yönelik modellerden oluşuyor. Örneğin kafe, restoran, lokanta, çay bahçesi gibi yerler çift açılır tente tercih ederek fonksiyonel bir gölgelik, yağmurluk tentesi deneyimliyor. Çift açılır T modül tente, dekoratif görüntüsüyle her mekana uyum sağlıyor.

Çift Açılır Tente Kullanmanın Avantajları

Çift açılır T modül tente tıpkı diğer tente modelleri gibi son derece pratik ve konforlu kullanım özellikleri taşıyor. Her iki yana açılan tente tercih ettiğinizde çok daha geniş bir gölge ve kuru alana sahip olursunuz. Öte yandan ise ihtiyacınıza göre tentenin sadece bir tarafını açabilir, bir tarafını kapalı tutabilirsiniz. Çift açılır tente modelleri görüntüsüyle dekorasyonu zenginleştirerek şık görüntü oluşturmaya yardımcı oluyor. Çift açılır tentenin en büyük avantajı ise tente ayaklarının tekerlekli tasarlanabiliyor olması. Bu sayede tenteyi istediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz. Çift açılır T modül tente modellerinin hepsi tekerlekli ya da düz formda olmak üzere isteğe bağlı tasarlanıyor. Klasik formdaki tenteleri kullanamadığınız alanlarda üstelik geniş çaplı bir gölgelik ihtiyacı duyduğunuzda çift açılır ayaklı tente modelleri tercih edebilirsiniz. Teraslarda, bahçelerde, havuz kenarlarında, plajlarda, çay bahçelerinde, restoranlarda, iş yerlerinde, yazlık evlerde, çiftlik evlerinde yıl boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Size Özel Çift Açılır T Modül Tente

Çift açılır tente siparişlerinde firmamız tentelerle ilgili geniş renk ve desen seçeneği sunuyor. Tentelerde kullanılacak branda kumaşları, yüksek kalitesiyle tarafımızdan tentelere yerleştiriliyor. Kumaşlarda tek renk ve desenli modeller bulunuyor. Beğendiğiniz model size özel hazırlanacak olan tentelerde kullanılıyor. Çalışma sistemimiz son derece pratik ve profesyonel: Önce taleplerinizi öğreniyor, sonra seçimler yapmanızı sağlıyor, ölçü alıyor ve nihayet üretimi gerçekleştirerek tentenizi size ulaştırıyoruz. Bu nedenle her şeyiyle müşteriye özel tenteler tasarlayabiliyoruz.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır T modül tente fiyatları metrekare ölçüsü baz alınarak belirleniyor. Bu konuda bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bizi aradığınızda nasıl bir tente istediğinizi belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firmamızın size kaliteli ve uygun fiyat çift açılır tente hazırlayacağından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara