Mafsallı Tente

 

Mafsallı Tente

 

Tente branda sistemlerinin en önemlisi olan Mafsallı Tente hem ekonomik hem dekoratif tente modelidir. Mükemmel görünümü sayesinde uygulandığı mekanda ferah estetik bir atmosfer oluşturur. Opsiyonel saçak sistemi güneş ışınlarının açısına göre ön saçak ve tente aşağı – yukarı uygun pozisyon ayarlanacak şekilde hareket ettirilerek güneş ışınlarının sıcaklığından ortam korunabilir. Mekanın durumuna göre uygulanabilen eğim ayar kafes mekanizması sayesinde tentenin eğimi güneş ışınlarının geliş açısına göre çevirme kolu desteği ile kolayca ayarlanarak gölge sağlanabilir Mafsallı Tente sadece gölge sağlamakla kalmaz etkileyici reklam dizaynıyla da mekanlara estetik sağlar.

 

Klasik tentelerin en fazla kullanılan modeli olan mafsallı tente gergin yaylı kol seçeneği ve alt eğim ayarı mekanizması sayesinde 45 dereceye kadar eğim sağlayan yapısıyla mekanlarınıza ferahlık ve rahatlık getirir. Farbelalı veya düz saçak çeşitleri logo uygulamaları ve estetik profil seçenekleriyle sizi ve sevdikleriniz güneşten ve yağmurdan korur.

 

Mafsallı Tente Genel Bakış

 

Klasik kollu tentelerden farklı olarak gergin yaylı kollarıyla şık bir tasarım sunar Akrilik pvc vinil scren kumaş seçenekleri ile renk ve desenleriyle mekanlarınızı renklendirir. Eğim ayarlı göbek seçeneğiyle 70 dereceye kadar eğilebilen mekanizmaya sahiptir. Motorlu manuel seçenekleri mevcuttur. Güneş ve rüzgar sensörü eklenebilir. 2 yıl garantilidir. Farbelalı ve düz saçak seçenekleri dış mekanlarınızı görünür kılar.

 

Mafsallı Tentenin Faydaları

 

Güneşli havalarda dış mekanlarınız rahat kullanabilmenizi olanak sağlar.

Yağmurlu havalarda dış mekanları kullanılabilir hale getirir. Size yeni kullanım alanı verir.

Mafsallı Tente sistemleri ile alakalı detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Mafsallı Tente Teknik Özellikleri

 

Cephe : 200cm – 600cm
İleri Açılım: 150cm -350cm
Eğim : 0-45 derece
Kumaş : Akrilik, Polyester
Kontrol : Manuel, Motorlu kumanda ile kontrol
Ek Özellikler : Uzaktan kumandalı motor, rüzgar ve güneş sensörü eğim ayar sistemi

 

Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente Mavi
Mafsallı Tente Mavi
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente Yeşil
Mafsallı Tente Kırmızı
Mafsallı Tente Beyaz

Tente Pergola Branda

Bir cevap yazın

Hemen Ara