Körüklü Tente

Körüklü Tente: Kapı, balkon ve pencerelerin üst kısımlarına uygulanan bu haraketli tente modeli, kasetli tente, mafsallı tente modellerine göre iki kenarının kapalı olması sebebiyle yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını kesmektedir bu yüzden daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bu faydalı sebep yüzünden genel olarak evlerde ve işyerlerinde körüklü tente modeli tercih edilmektedir.

Birbirinden ayrı demir veya alüminyum profillerin bir yelpaze gibi bir noktada toplanmasıyla sanki bir körüklü akordiyon gibi gözükmesinden dolayı körüklü tente adını almıştır.

Körüklü tentelerde ustalık ve işçilik daha fazla olmasına rağmen diğer mafsallı tente, kasetli tente çeşitlerine göre daha ekonomiktir. Kullanıldığı alanları yağmur ve güneşten tam koruma sağlamaktadır.

Körüklü Tente
Körüklü Tente

Gölge ihtiyacınıza çözüm olmanın yanında estetik görünümü sayesinde uygulandığı mekanla bütünleşen Körüklü Tente Uygulaması hem reklam hem koruma kısacası çift yönlü fayda sağlayacaktır. Körüklü Plastik tente makarası ve ip kontrol yardımıyla açılıp kapanabilen tente sistemini kademeli olarak dilediğiniz kadar açarak istediğiniz ölçüde güneşi kesmenizi sağlar.

Körüklü Tente Teknik Özellikleri
Cephe : 30 cm (min.) – 600 cm (max.)
İleri açılım: 30cm-160cm
Eğim : 0-90 derece
Kontrol : Plastik Makaralı İp kontrol

15×25 profiller: Alüminyum, Demir
Konstrüksiyon Rengi : Elektrostatik toz boya RAL kataloğu rengi
İthal veya yerli akrilik kumaş (Yüzlerce farklı renk ve desen seçeneği)
Düz ya da dalgalı saçak seçeneği
Saçak veya gövde kısmına istenilen karakterlerde yazı yazılabilme

Körüklü Tente Yeşil

Körüklü Tente Yeşil
Körüklü Tente Yeşil İç Görünüm

Körüklü Tente Gri Yeşil Beyaz Çizgili

Bir cevap yazın

Hemen Ara