Display Ürünler

Display Ürünler Nedir? Faydaları Nelerdir?

Display kelime olarak “göstermek” anlamına geliyor. Reklamcılıkta temel amaç bir ürün ya da hizmeti göstermek olduğundan display ürünler sıklıkla kullanılan tanıtım yöntemlerinden, araçlarından biri kabul ediliyor. Display ürünler her sektörde tanıtım amacıyla aktif kullanılıyor olsa da en yaygın kullanım alanı fuar organizasyonlarıdır. Display ürünler için en basit tanım taşınabilir reklam aracı şeklinde yapılabilir. Fuarlarda, alışveriş merkezlerindeki tanıtım duraklarında, eğitim – sağlık konferanslarında, seminerlerde, medya sektöründe ve çeşitli yerlerde gördüğünüz birçok tanıtım çalışması aslında display ürünlerdir. Ayaklı banner, wallpaper formundaki dijital baskılar, stantlarda gördüğünüz baskılar, sergilerde ya da promosyon çalışmalarında öne çıkan reklam ürünleri display reklamcılığa örnektir. Display ürünlerin en büyük avantajı hafif, pratik, taşınabilir olmasıdır. Firmamız display ürün tasarımında gelişmiş hizmet sunuyor, amaca yönelik şık uygulamalar hazırlıyor.

Display Ürün Çeşitleri

En popüler display ürünler şöyledir;

Örümcek stant: Son derece modern ve estetik bir duruş sunan örümcek standı, display ürünlere örnektir. Alüminyum profillerden ve plastik desteklerden tasarlanan stant, portatif bir yapıya sahiptir, kolayca çanta ile taşınır. Her ölçüye göre tasarlanabilir.

 X Banner: Ayak tasarımı X şeklinde olduğu için bu ismi alan banner, alüminyum malzemeden tasarlanır. Display ürünler arasında gösterilir. Çok hafif yapılıdır, sadece özel organizasyon tanıtımlarında değil küçük işletme tanıtımlarında da kullanılır.

Roll Up Banner: Fuar, reklam organizasyonlarında boy gösteren roll up banner, gövdesi alüminyumdan tasarlanır, özel canvas kumaş yapısı nedeniyle rulo şeklinde sarılır ve çantası içerisinde elde kolayca taşınır.

Reklam, tanıtım ya da yönlendirme amaçlı display ürünlere ihtiyacınız varsa firmamızdan en uygun fiyatlarla dilediğiniz tasarımda ürünler talep edebilirsiniz.

Display Ürünlerin Kullanım Alanı

Display ürünlerin kullanım alanları şöyledir;

  • Fuar
  • Seminer
  • Kongre
  • Sergi
  • Galeri
  • Satış noktaları
  • Promosyon çalışmaları
  • AVM tanıtımları

En Uygun Display Ürün Uygulamaları

Geniş kullanım alanı olan display ürünler, farklı modellerden ve ölçülerden oluştuğu için fiyatları değişiyor. Display ürün fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz en net ve sağlıklı fiyatı almanızı sağlar. Reklamcılığa dair geniş hizmet veren firmamız, display ürün ihtiyacınızda en uygun fiyat politikasıyla çalışıyor. Bilgi ya da sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

Hemen Ara