Zip Perde

Zip Perde Nedir?

Zip perde ya da diğer bilinen adıyla fermuarlı perde, motorlu perde sistemlerinden biridir. Görünürde stor perdeyi andırsa da daha farklı özelliklere sahiptir. Zip perde yapımında stor perde kumaşı kullanılır. Stor perde kumaşının dayanıklılığı ve şık görüntüsü zip perdelerle uyum sağlıyor. Zip perde modelleri teknolojik altyapıya sahiptir; kumanda ile kontrol edilir, pratik ve şık bir perde deneyimi yaşatır. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan zip perde, en çok iş yerlerinde kahve zincirlerinde, kafelerde, restoranlarda tercih edilir.

Zip Perdenin Avantajları

Zip perde modelleri, her zaman tok görünüme sahiptir. Kırışık ya da özensiz görüntü sunmaz, kalitesini gösterir. İç mekâna şıklık kazandırırken aynı zamanda yalıtımı destekler, soğuk ve sıcak girişini belli oranda önler. Zip perde kumaşı dirençli bir kumaş olduğundan aşınma, yıpranma sorunu yaşanmaz. Ev ve iş yerlerinde rahat, temiz, şık kullanım avantajı sunar. Düz yüzeyi sayesinde minimal ve modern bir görünüm kazandırır, dekorasyona zarafet katar.

Zip Perde Modelleri ve Kullanım Alanları

Zip perde hem iç hem dış mekânda kullanılabilen bir perde türüdür. Çok aydınlık, geniş pencereli, camekânlı alanlarda ışığı, sıcağı, soğuğu kontrol etmede avantaj sağlayan zip perde, çok aydınlık alanlarda ortamın daha loş olmasında da etkili rol üstlenir. Bu yönüyle fotoğraf çekim stüdyolarında, dizi – film setlerinde, kafe – restoranlarda, iş hanlarında, yazlık evlerde çok tercih edilir. Zip perde modelleri, talep üzerine tasarlanır. Özellikle kurumsal yerler için marka – logo baskılı zip perde çeşitleri bulunur. Firmamız, zengin seçeneğe sahip zip perde modelleri ile beklentilerinizi karşılayan şık çözümler sunmaktadır.

Zip Perde Fiyatları

Şık görüntüsüyle işlevsel ve dekoratif kullanım sunan zip perde, firmamızın hizmetlerinden yalnızca biri. En uygun zip perde fiyatları ile çalışan firmamız, sipariş üzerine tam istediğiniz perde tasarımını çıkarmaktadır. Kaliteli, şık, konforlu, pratik ve ucuz zip perde siparişi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Zip perde nedir, nasıl uygulanır, ne kadara olur gibi merak ettiğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Firmamız, perde çözümleri ile sizleri bekliyor. 

Bir cevap yazın

Hemen Ara