Totem Tabela

Totem Tabela Nedir? Avantajları Nelerdir?

Totem tabela nedir? Aslında totem tabelanın ne olduğu herkes tarafından biliniyor, sadece ismen bilinmiyor. Şöyle ki; uzunca bir direk ve üstüne konumlanmış bir tabela formu totem tabeladır. Alışveriş merkezlerinin sıklıkla tercih ettiği tabela türü olan totem tabela, çok uzak noktalardan dahi görünür olduğu için tercih ediliyor. Bu yüzden uzaklığa göre tabelanın direğinin uzunluğu, üst bölüme yerleştirilen ve kaset adını alan parçanın boyutları ayarlanıyor. Doğru hesaplamalarla totem tabelanın görünürlüğü artıyor. Firma olarak totem tabelanın etkinliğini artırmak için coğrafi konumu inceliyor, doğru hesaplamalar yapmaya özen gösteriyoruz. Markanızın, işletmenizin hedef kitleyle buluşmasında rol oynayan tabelalarınızı firmamızda yaptırabilir, en uygun tasarıma sahip olabilirsiniz.

Totem Tabela Modelleri

Totem tabela modelleri istekler üzerinden şekilleniyor. Örneğin, ışıklı totem tabela ya da ışıksız tabela tercih edebilirsiniz. Öte yandan cepheleri bizzat belirleyebilirsiniz; tek, iki ve dört cepheli şekilde totem tabela modeli talep edilebilir. Totem tabelalar ince ya da yuvarlak formdaki bir direk üzerine konumlanan, tasarımı sabit olan bir tabela çeşidi değildir. Tabela kasetinin yerleştirileceği direk bazen bir kolon, bazen bir çift kaşık, bazen bir askı, bazense bir piyano tuşlarını anımsatabilir. Totem tabela modelleri tasarım yönünden çok renkli ve zengin bir yelpazeye sahip. Firmamız bu zenginliği destekliyor, beklentilerinizi karşılayan, amaca uygun estetik ve sağlam tabelalar tasarlıyor.

En Uygun Totem Tabela

Totem tabela çok yönlü şekilde tasarlanıyor. Akabinde ise uygulama aşamasına geçiliyor. Tabelanın tasarımı kadar uygulaması da önemli. Zira başarılı bir tasarım dengesiz bir uygulama sonucunda heba olabilir. Her şeyden önce sert hava koşullarına dayanıklı bir totem tabela yapılmalı.  Bunun olmaması için tecrübeli, nitelikli bir çalışma yürütülmesi gerekiyor. Firmamız reklam tabela uygulamalarında başarılı bir çizgi çiziyor. Sektör tecrübelerimiz, tasarım ve uygulayıcı ekibimiz, yenilikçi yaklaşımımız ile talep ettiğiniz tüm tabela çeşitlerinde sizlere profesyonel destek vermeye hazırız. En uygun totem tabela fiyatları ile tanışmak için lütfen firmamızla iletişime geçin. Profesyonel desteğimiz ve kaliteli işçiliğimizle sizlerle tanışmaya, çalışmaya hazırız.

Bir cevap yazın

Hemen Ara