Branda

Branda Modelleri

Branda; su ve ışık geçirmeyen özel bir kumaş türüdür. Genellikle tente yapımında, araç ve teknelerin üstünü kapatmada, kumsal şemsiyelerinde, havuz gölgeliklerinde, el şemsiyelerinde, tente sistemlerinde kullanılan branda kumaşı; su ve güneşe karşı direnç gösterebilmesi amacıyla özel olarak üretilen bir kumaş türüdür. Branda, kavurucu yaz sıcaklarında ve yoğun kış yağmurlarında istenilen gölgeliği, kuru alanı sunuyor. Firmamız, tente modelleri üretiminde kaliteli branda kumaşı kullanıyor. Branda kalitesi tente ve şemsiye tarzı ürünlerde istenilen performansı sunması açısından çok önemlidir. Bu nedenle tente ya da farklı bir ürün siparişinde branda kullanacaksak birinci sınıf kalite tercih ediyor, güneşe ve yağmura tam koruma sağlıyoruz.

Brandaların Kullanım Alanı

Kafe, restoran, çay bahçesi, teras, pencere önü, kapı önü, balkon gibi alanlarda tente kullanılıyor. Bu tenteler, branda kumaş modelleri ile tasarlanıyor. Brandalar araba ve tekne koruyucu olarak da kullanıldığından araç brandası şeklinde bir üretim söz konusu. Brandanın türü, deseni ne olursa olsun kalitesi değişmiyor. Elbette farklı kalitede birçok branda kumaşı piyasada satışa sunuluyor. Ancak firmamız, branda satışında ve branda kullandığı tente sistemlerinde güneşe yıllarca dayanacak, suyu geçirmeyecek kalitede brandalar kullanıyor. Bu nedenle brandayla ilgili alışverişlerinizde ya da ürün siparişlerinizde kaliteden ödün vermemenizi öneriyoruz. Kalitesiz branda ne yazık ki sadece kısa süreli çözüm sağlar, bir süre sonra işlevini yitirir.

Tente Brandası Çeşitleri

Tente branda çeşitleri tek renk ve desenli olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor. Brandalarda öne çıkan kumaş türü miflonlu kumaştır. Bu kumaş güçlü yapısı ve dış etkenlere karşı direnciyle tüm brandalarda, tentelerde kullanılan bir kumaştır. Mafsallı tente, körüklü tente, pergola tente, sabit tente, plaj şemsiyeleri, otomobil – tekne brandası, bahçe şemsiyeleri, sallanan sandalye gölgelikleri, kış bahçesi brandaları ve benzeri tüm ürünlerde miflonlu kumaş ya da farklı branda çeşitleri kullanılıyor. Branda söz konusu olduğunda firmamızın çok fazla seçeneğe sahip olduğunu belirtmek ister, her türlü tente ve branda siparişlerinizde en kaliteli kumaş türünden ürünler hazırlayacağımızı bilmelisiniz.

Branda Modelleri ve Fiyatları

Branda modelleri ve fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata almanız için cazip fırsatlar sunuyor. Branda fiyatları, bütçenizi sarsmayacak seviyelerle sizleri bekliyor. Branda almak ya da tente yaptırmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara