Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Tabela işletmeler için en önemli unsurlardan biri olmuştur her zaman. Bu nedenle işletme için en uygun tabela hangisi olacak sorusuna cevap bulmak pek kolay olmuyor. Tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şekilde binlerce farklı tasarımda yapılabiliyor. Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan ışıksız tabela çeşitleri işletmeye birçok yönden avantaj sağlıyor.

Neden Işıksız Tabela Tercih Edilmeli?

Işıksız tabela tercih etmek için; maliyet, tasarruf ve faal olduğu saatler gibi birçok neden sıralayabiliriz.

Maliyet: Işıksız tabela diğer seçeneklere göre daha az maliyetli olduğu için ülkemizde en çok kullanılan tabela türüdür. Işıksız tabelalar yaratımcı tasarımları ile işletmelerin ismini duyurmada önemli rol oynar.

Tasarruf: Işıksız tabela tercihlerinde ekstra ampul, floresan veya LED ihtiyacı olmadığından daha ekonomik olacaktır. Bu ekonomiklik sadece tabelayı yaptırırken değil, elektrik faturalarını öderken de fayda sağlayacak bir ekonomikliktir. Bir diğer değişle ışıksız tabelalar işletmelerin elektrik tasarrufu sağlamasına imkân tanıyor.

Çalışma Saatleri: Tabela tercih ederken işletmenin çalışma saatleri karar mekanizmasını etkileyen faktörler arasında rol alıyor. Standart saatlerde çalışan işletmeler için ışıksız tabela en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

İncelik: Işıksız tabela yapılırken içerisine bir aydınlatma konulmayacağı için ekstra bir alana ihtiyaç duyulmaz ve bu sayede genel olarak ışıksız tabelalar daha ince ve zarif bir şekilde işletmeyi temsil eder.

Kullanım rahatlığı: Işıksız tabela kullanım açısından oldukça pratik ve zahmetsiz oluyor. Işık kullanılmayan tabelalarda ampul, floresan veya led gibi ışık kaynakları kullanılmadığından, ışık zayıfladı lamba patladı gibi dertler olmaz ve değiştirme zahmeti ortadan kalkar. Bir defa takılır ve uzun yıllar güvenle kullanılır.

Işıksız Tabela Fiyatları

Firmamız, ışıksız tabela fiyatları ile küçük – büyük tüm işletmelere ve markalara bütçe dostu hizmet veriyor. Fiyatlarla ilgili spesifik bir bilgi vermek zor, her tabela ölçüsüne ve materyaline göre değişkenlik gösteriyor. İşbu sebeple net bir tabela fiyatı alabilmek için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Tabela çeşitleri konusunda kararsızlık yaşıyorsanız eğer yine bizimle görüşerek hangi tabelayı yaptıracağınıza karar verebilirsiniz. Firmamıza web sitemizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara