Vinil Tabela

Vinil Tabela

Vinil tabela köşe profilleri olan germe bir tabeladır. Oldukça yaygın kullanılan vinil tabelalar tercihe göre ışıklı veya ışıksız kullanılabiliyor. Işıklı modellerinde vinil çerçevesine gerildikten sonra arkasına floresan ışıklar takılarak daha canlı hale getirilebiliyor. Bir diğer aydınlatma şekli olarak ise takılan vinil tabelanın köşelerinden veya herhangi bir noktasından spot ışıklar ile aydınlatılmasıdır. Işıksız modellerinde ise çerçevesine gerilen vinil direkt olarak takılması planlanan yere montajlanarak kullanıma hazır hale oldukça pratik bir şekilde gelebiliyor.

Neden Vinil Tabela Tercih Edilir?

Boyut: özellikle büyük tabela yaptırmak isteyenler için tek parça halinde yapılabiliyor oluşu boyut yönünden vinil tabelayı avantajlı kılıyor.

Taşıma: Tabelanın hafif ve pratik oluşu vinil tabelayı istenildiği zaman bir yerden başka bir yere rahat bir şekilde taşınmasına olanak sağlıyor.

Uygulama: Vinil tabela montaj bakımından ağır işçilik gerektirmeyen bir tabela çeşididir.

Maliyet: Vinil tabela kalitesi oranında fiyatlandırmasıyla kullanıcıyı fazla yormuyor olması sebebi ile oldukça fazla tercih edilen bir tabela çeşidi oluyor.

Estetik: Bir tabelanın en önemli unsuru olan estetiklik konusunda vinil tabela kullanıcıya sınırsız alternatifler sunuyor ve bu sayede hayal gücü tamamen yansıtılan başarı tabelalar ortaya çıkıyor.

Kimler Vinil Tabela Tercih Etmeli

Vinil tabelayı kimler veya ne tür işletmeler tercih eder diye sorduğumuzda bu soruya cevap olarak; akıllara gelen tüm işletmeler, firmalar, kurumlar ve ticari amaç gütmeyen sıradan insanlar şeklinde cevaplandırılabilir. Vinil tabela sadece bir marka – işletme adını belirtmek için değil reklam ve pazarlama için de kullanılır. Yaz döneminde birçok marketin dış cephesinde dondurma reklamı yapan vinil çalışmaları görebilirsiniz. Reklama ihtiyaç duyan her işletme vinil tabela tercih edebilir.

Vinil Tabela Fiyatları

Firmamız vinil tabela fiyatları ile yüzleri güldürüyor. Vinil tabelalar için net bir fiyat veremiyoruz, çünkü her tabelanın ölçüsü ve hatta bazen baskısı farklıdır. Fiyatlar bu sebeple değişkenlik gösteriyor. Vinil ve diğer tüm tabela çeşitlerinin fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, işletmeniz için en kaliteli vinil tabela uygulamalarını cazip fiyatlarla hazırlamak için sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara