DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Süper Lig Kampanyaları Digiturk'e Merhaba Kampanyası

Digiturk'e Merhaba Kampanyası

Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası; Digiturk Merhaba Paketi + HD keyfi 
İlk 4 ay 9,99 TL devamında sadece 14,99 TL

 

Size Özel Avantajlar;  İlk ay LİG TV ve 4 ay Spor Extra Paketi hediye.
uye-ol
Digiturk Merhaba Kampanyası
Bu Kampanyaya Neler Dahil?
 
İlk ay Süper Lig Paketi hediye; 1 ay boyunca Süper Toto Süper Lig heyecanına ortak ol!
 
 
İlk ay Spor Extra Paketi hediye; İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde!
 
 

DIGITURK MERHABA PAKETI + HD KEYFI

24 AY BOYUNCA
14,99 TL / Ay
 

Paket İçeriği


Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak Süper Lig 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

 

Digiturk Kurulum 


Kampanya kapsamında, aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 110 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 120 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır. 

 

Detaylar 


Bu teklif 24 ay taahhütle 03.07.2016’ya kadar geçerlidir. Merhaba Paketi ve HD servisi ayda 14,99 TL olarak ücretlendirilecektir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Merhaba Paketi ile birlikte sadece Spor Extra veya Yetişkin servisleri satın alınabilir; Film ve Lig TV paketlerine üye olmak için öncelikle Giriş Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 85 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.

 

Uydu Alıcısı 


Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

 
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM