DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Süper Lig Kampanyaları Digiturk Giriş + Keyif + HD Paketleri Kampanyası

Digiturk Giriş + Keyif + HD Paketleri Kampanyası

Digiturk’le TV Keyfi!
Digiturk Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi 
ilk 3 ay, ayda sadece 9,99 TL!
 

Size Özel Digiturk Kampanya Avantajları:12 Ay HD Keyfi Ücretsiz, İlk ay Dizi ve Yetişkin Paketi, İlk ay LİG TV ve Spor Extra Paketi, Ücretsiz İç Kurulum.

uye-ol
DIGITURK GİRİŞ KEYİF PAKETİ KAMPANYA DETAYLARI

Dilediğin Digiturk Keyif Paketi: Belgesel, Çocuk veya Sporsever Digiturk keyif paketlerinden en az birini seç, Digiturk keyfine keyif kat!

 
İlk ay Digiturk Dizi & Yetişkin Paketi Hediye: Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm. Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!

 
İlk 12 ay HD keyfi hediye: Digiturk HD kalitesi ile en sevdiğiniz programlar, filmler ve daha fazlası 5 kat daha net; renkler çok daha canlı.

 
İlk ay LigTV ve Spor Extra Paketi Hediye: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde!

 

DIGITURK GİRİŞ + KEYİF PAKETLERİ FİYAT LİSTESİ

 

Digiturk Giriş Keyif Paketleri İlk 3 ay (İndirimli) 3. - 12. AY
Digiturk Giriş + 1 Keyif + Hd  9.99 26,99
Digiturk Giriş + 2 Keyif + Hd 14,99 31,99
Digiturk Giriş + 3 Keyif + Hd 19.99 36,99
Digiturk Giriş + Spor Eksra 19,99 48,99

 

DIGITURK KURULUM

 
Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır. 

UYDU ALICISI

 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 
DIGITURK GİRİŞ + KEYİF PAKETLERİ KAMPANYA DETAYLARI


Bu teklif 12 ay taahhütle 03.09.2016’ya kadar geçerlidir. Giriş Paketi ve 1 Keyif paketi ilk 3 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. HD üyeliği 12 ay ücretsizdir. Turksat kampanyasında Giriş Paketi ile HD üyeliği ilk 3 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. Fenerbahçe-Galatarasay derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 50 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 60 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik, taahhüdü süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM