DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Süper Lig Kampanyaları Digiturk Film Paketi Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kampanyası

Doyasıya beIN MOVIES Film Keyfi Digiturk'te Film Paketi ilk 4 ay, ayda sadece 19,99 TL Üstelik 1 yıl boyunca HD keyfi hediye!

uye-ol
DIGITURK FİLM PAKETİ KAMPANYA DETAYLARI

Digiturk beIN MOVIES Film Paketi’nde Neler Var?

 

Digiturk'ten Her Ay 1000'e yakın Film!

 

Digiturk'ten Her Ay 1000'e yakın Film!Yerli ve yabancı en iyi filmlerin Türkiye'deki ilk gösterimleri, Oscar'lı başyapıtlar ve her ay ortalama 100 yeni film Digiturk'te.

 

 

 
Doyasıya film keyfi Digiturk beIN MOVIES kanallarında!

 

Doyasıya film keyfi Digiturk beIN MOVIES kanallarında!Sinemanın en iyi örnekleri Digiturk beIN MOVIES kanallarında.

 

 

 
Digiturk beIN MOVIES kanallarını 4 ekrandan izleme özgürlüğü

 

Digiturk beIN MOVIES kanallarını 4 ekrandan izleme özgürlüğüDigiturk beIN MOVIES kanallarında 1000’in üzerinde filmi TV’de, web’de, cepte, tablette; Digiturk Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

 

 

 
Digiturk beIN MOVIES kanallarında Dublaj ve altyazı seçenekleri

 

Digiturk beIN MOVIES kanallarında Dublaj ve altyazı seçenekleriDigiturk beIN MOVIES kanallarında Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri.

 

 

 

 

 

DIGITURK beIN MOVIES FİLM PAKETİ FİYAT TABLOSU

 

​DIGITURK FİLM PAKETİ 12 AY TAAHÜTLE   İlk 3 ay İndirimli Kalan Aylar 
Digiturk Giriş + Film Paketi + HD Eutelsat    19,99 TL 39,99 TL
Digiturk Giriş + Film Paketi + Turksat     19,99 TL 35,99 TL

Digiturk beIN MOVIES Film Paketi'ne üye olanları bekleyen hediyeler

 

 

Digiturk beIN SPORTSİlk ay Süper Lig* ve Spor Extra Paketi veri işleme ve paylaşım izni veren üyelere hediye!

 

* Bu hediyeye Fenerbahçe – Galatasaray maçı dahil değildir. Bu maçı, üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe / Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

 

 

 

DIGITURK beIN MOVIES FİLM PAKETİ KAMPANYA DETAYLARI

 

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 

DETAYLAR

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+HD paketi, ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 39,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Bu kampanyadan Turksat uydusu üzerinden yararlanmak için Turksat Giriş+Film paketine 12 ay taahhütle üye olunmalıdır. Turksat’ta 1 yıl HD hediyesi sunulmamaktadır. Turksat Film paketi, SD formatta olup beIN MOVIES Premier, Turk, Stars, Action, Comedy ve Family kanallarını kapsar. Turksat Giriş+Film Paketi, ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 17,99 TL, kalan aylar aylık 35,99 TL’dir. Kampanyalar 03 Şubat 2017’ye kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
- Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile; 
- almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli, 
- kalan ayların toplam bedeli 
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

 

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM