Pergola

Pergola Nedir? Ne İşe Yarar?

Pergola kelime anlamı olarak saçak, gölgelik anlamlarına geliyor. Bir tente sistemi olan pergola, özel çalışma prensibine uygun olarak yatay, çatı ya da farklı formlarda tasarlanabiliyor. Pergola tente, güneş ışınlarına dayanıklı, su geçirmeyen kumaşlarla yapılıyor. Yaz mevsiminde bunaltıcı sıcakları engelleyen ve serin bir gölgelik hizmeti veren; kış mevsiminde ise yağmurdan korunmaya yardımcı olan pergola tente, açık havalarda konforlu bir keyif yapmanın zeminini oluşturuyor.  Firmamız, tente modelleri uygulamalarında kişiye özel çözümler üretiyor. Pergola tentelerini evinizde, iş yerinizde, bahçenizde, kış bahçenizde, kış balkonunuzda, terasınızda, dükkânınızın önünde, havuz başında kullanabilirsiniz. Pergola tente sistemleri oldukça yenilikçi olduğundan her yere kolayca uygulayabiliyoruz.

 

Pergola Tente Modelleri

Pergola tente modelleri; manuel ve otomatik çalışma prensibine sahip. Genellikle kumanda ile yönetilebilen otomatik sistemler tercih ediliyor. Tek bir tuşla tavandaki pergolayı açıp kapatmak yüksek konfor sunuyor. Pergola tenteler, teknolojik sistemle donatıldığından son derece dayanıklı ve işlevseldir.

Ahşap pergola sistemleri

Ahşap iskeletten yapılan pergola tente sistemleri, müstakil evlerde ve çiftlik gibi keyif alanlarında tercih ediliyor. Tam bir doğallık sunan ahşap pergola modelleri, çok uzun yıllar yağmura ve güneşe dayanıklılık gösteriyor, beklentinizi karşılıyor.

Alüminyum pergola sistemleri

Pergola modelleri arasında yer alan alüminyum pergola, dayanıklı iskelet yapısına sahip. Alüminyum iskeletler, dayanıklı kumaşlarla tasarlandığında daha da dirençli ve kullanışlı hale geliyor. Alüminyum pergola modellerini dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Cam pergola sistemleri

Cam pergola modelleri için otomatik cam tavan, teras kapama gibi farklı isimler veriliyor. Pergolanın camla tasarlanması ferah bir atmosfer hissi veriyor. Cam duvar, cam tavan gerçek bir konfor alanı yaratıyor. Cam pergolanın en çok kış bahçesi uygulamalarında tercih edildiğini belirtmek isteriz. 

Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente sistemlerinin fiyatları tüm tente modellerinde olduğu gibi metrekare ölçüsüne ve kumaş seçimine göre belirleniyor. Firmamız, kaliteli ve işlevsel tente üretimi yapıyor. Size özel, cazip pergola tente fiyatları sunan firmamız, uzun yıllar kullanabileceğiniz dekoratif pergolalar üretiyor. Pergola tente yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, tente fiyatları hakkında daha net bilgiler edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara