Oyma Tabela

Oyma Tabela

Reklamcılık çalışmalarının bir ürünü olan tabela çeşitleri, gün geçtikçe şekillenmiş ve ışıklı – ışıksız, ayaklı – ayaksız, oyma gibi birçok farklı tabela türünün doğmasına sebep olmuştur. Şimdilerde seyyar satıcılardan mini işletmelere kadar her ticari faaliyet alanının tabelası var. Oyma tabela bu tabela çeşitlerinden biri olarak işlevselliğini hala gösteriyor. İşletmelerin süresiz, zahmetsiz, ekonomik reklam yöntemi kabul edilen tabela, özelleştirildiğinde daha ilgi çekici hale geliyor. Oyma tabela bu anlamda göze hitap eden, müşterinin ilgisini çekebilecek kapasiteye sahip bir tabela türüdür. Oyma tabelaların yapımında alüminyum, pleksi, ahşap, kompozit gibi materyaller kullanılır, tabelanın tasarımı renk ve desenlerle şekillendirilir.

Oyma Tabelanın Avantajları Nelerdir? Neden Tercih Edilir?

Oyma tabela kullanım alanları zengindir; küçük işletmeler, butikler, mağazalar, yeni girişimler, oteller, ajanslar, market zincirleri, kafe ve restoranlar, iş yerleri, kurumsal firmalar tarafından kullanılıyor. Peki, bu kadar yaygın kullanılan oyma tabela çeşitleri ne gibi avantajlar sunuyor? İnceleyelim;

  • Oyma tabelalar estetik bir görüntüye sahiptir. Çiğ ya da demode görünmez.
  • Dilediğiniz gibi ışıklı, renkli, desenli yaptırabilirsiniz. Çok yönlü tasarıma uygundur.
  • Suya, güneşe, fırtınaya dayanıklıdır; uzun yıllar kullanılır.
  • Gövdesi dayanıklıdır, tasarımı kalitelidir.
  • Görsel açıdan ilgi çekicidir, istenilen etkiyi sunar.
  • Her renk ve her boyutta tasarlanabilir.
  • Oldukça ekonomiktir, reklam maliyetini düşürür.
  • Temizliği, bakımı kolaydır.

Oyma tabela çeşitleri, kullanıcıların pratik ve ekonomik reklam yapmasını sağlar, işletmesinin adını kaliteli şekilde hedef kitleye ulaştırır. Firmamız, oyma tabela yapımında size özel hizmetler vererek profesyonel çözümler sunar, planladığınız tabelaya sahip olmanızı sağlar. Oyma tabelalar hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oyma Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları tasarıma, materyale hatta seçim yapılacak tabela türüne göre değişiyor. Bu nedenle yaptırmayı düşündüğünüz oyma tabela fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermemiz yanıltıcı olur. Oyma tabelanın ölçüleri, istediğiniz tasarım fiyatı etkiliyor. Tabela fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Firmamız, uygun fiyat tabela çalışmalarıyla bütçenizi sarsmadan tabela yaptırmanıza olanak tanıyor. Bizi arayın, en kaliteli ve en ucuz tabela hizmetlerimizden yararlanın.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara