Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente sistemleri, öne doğru tek yön şekilde açılıp kapanabilen tente modelidir. Mafsallı tenteler, manuel ya da otomatik (motorlu) yani kumanda ile kontrol edilebilen yapıda tasarlanabilir. Daha gelişmiş bir tente sistemine sahip olmak içinse sensörlü tente modeli alternatifi var. Mafsal tentelerin iskelet sistemindeki kollardır. Açılıp kapanmayı sağlayan adeta eklemler gibi çalışan bu kollar tentenin mafsallı şekilde anılmasını sağlar. Mafsallı tente modelleri, sıklıkla kullanılan bir tente olduğundan manuel ve otomatik sistemlerin her ikisi de beklentileri karşılamada başarılı.

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente modelleri incelemesi yaptığınızda sadece renk ve desen anlamında değil çalışma prensibi olarak da birçok model görebilirsiniz. Özellikle çift açılır tente tasarımları kafe ve restoranların açık bölümlerine işlevsellik kazandırdığı için çok popüler bir model. Mafsallı tente, öne doğru açılan düz bir tasarıma sahiptir. Öte yandan ise çift taraftan açılan tente tasarımı ile üçgen çatı formunda bir görünüm de sunar. Manuel ve motorlu tente olmak üzere iki ana gruba ayrılan mafsallı tente modelleri, isteğe bağlı olarak tarafımızdan üretilmektedir.

Mafsallı tente modellerinin genel özellikleri şöyledir;

  • Güneş ve yağmur korumasında tam performans sunar.
  • Geniş açılı bir gölge alanı oluşturur.
  • Kumanda ile kontrol edilir, zahmetten kurtarır.
  • Kumaşı kalitelidir, güneş ve yağmur suyuna dayanıklıdır.
  • İskelet sistemi boya ve direnç konusunda başarılıdır, aşınmaz.

Mafsallı Tenteleri Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Mafsallı tente modelleri, kaliteli kumaş dokusu ve dayanıklı iskelet sistemiyle büyük konfor sağlıyor. Mafsallı tenteleri ev, otel, restoran, kafe, mağaza, dükkân, küçük işletmelerde kullanabilirsiniz. Firmamız, mafsallı tente ve diğer tente çeşitleri için mekâna özel tasarımlar hazırlar. Tente modelini seçtikten sonra kumaş rengi ya da deseni seçtikten sonra kısa sürede tenteniz kullanım alanınızın ölçülerine göre tarafımızdan hazırlanır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Firmamızın tente fiyatları uygun seviyelerle sizlere sunulur. Kalitesi, şık tasarımı, ergonomik yapısı ve işlevselliğiyle uzun yıllar hizmet veren mafsallı tenteler, bütçenizi sarsmayan fiyatlarla sizleri beklemektedir. En uygun mafsallı tente fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin. Firmamız size özel çözümlerle kaliteli tente deneyimi yaşamanızı sağlar.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara