Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü tente nedir? Körüklü tente, diğer tüm tenteler gibi güneş ve yağmurdan koruyan tente türüdür. Ancak körüklü tentelerin temel farkı manuel ya da motor sistemiyle kapanıp açılmasıdır. Körüklü tente, hem önden hem de yanlardan gölge alan oluşturur. Körüklü tentelerin iskelet yapısı çok dayanıklıdır, yüzlerce, binlerce kez kapanıp açılmasına rağmen sistem arızalanmaz, hep aynı performansla çalışır. Kullanılan her alana işlevsellik kazandırır, konfor sunar. Güneşin yakıcı etkisi nedeniyle balkonda, dükkân önünde oturma süresi kısa olurken, tente kullandığınızda bu süre sınırsızdır; yağmur da güneş de oturma sürenizi olumsuz etkilemez.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente modelleri manuel ve otomatik olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Her iki grup, renk ve desenden ötürü çeşitliliğe sahiptir. Firmamız, tente modelleri konusunda şık ve fonksiyonel seçenekler sunarken, tasarımla ilgili beklentileri karşılar. Körükü tente yaptırmak istediğinizde firmamız size beklentilerinizi sorar, kullanım alanınıza uygun kaliteli ve şık çözümler önerir. Tente yaptıracaksanız eğer rahatlıkla körüklü tente tercih edebilirsiniz, tentenin görüntüsü kadar kullanımı da pratik olduğundan çok hesaplı bir tente yaptırmış olursunuz.

Körüklü tente özellikleri;

  • Manuel körüklü tente kas gücüyle kapanıp açılmasına rağmen çok pratiktir. Tek seferde tenteyi istediğiniz konuma getirebilirsiniz.
  • Otomatik körüklü tente ise yine çok pratiktir; kumanda ile kontrol edilir.
  • Körüklü tenteler popülaritesine rağmen çok hesaplıdır, bütçenizi sarsmaz, tente ihtiyacınızı en ideal şekilde karşılar.
  • Dış mekânda kullanıldığında size ek bir alan oluşturur. Teras ve balkonlarınızı daha konforlu hale getirir.
  • Malzemesi dayanıklı ve kalitelidir. İskelet sistemi yıllara meydan okur, tente kumaşı ise güneşe ve suya dayanıklıdır.

Körüklü Tentenin Kullanım Alanları

Körüklü tente modelleri otel, restoran, çay bahçesi, kafe, balkon, teras, kış bahçesi, küçük işletme önlerinde kullanılabilir. Uzun ömürlü, kaliteli ve şık çözümler sunan körüklü tente, yaşam alanlarınızda ve ticari işletmelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz sistemlerdir.

Körüklü Tente Fiyatları

Firmamız ne uygun körüklü tente fiyatları ile bütçenizi korumayı amaçlıyor. Körüklü, karpuz, sabit, pergola ve daha birçok sistemlerle ilgili profesyonel hizmetler veren firmamız, uzun yıllar keyifle kullanacağınız tenteler üretiyor. Evinize ya da iş yerinize tente yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara