Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Çeşitleri

Aydınlatma sistemlerinin yardımıyla tasarlanan ve işletmelere reklam – tanıtım tabelalara ışıklı tabela deniliyor. Işıklı ve ışıksız tabela olmak üzere iki farklı seçenek sunan tabela, küçük – büyük tüm işletmelerde ve markalarda aktif kullanılıyor. Küçük esnaflara, yeni girişimlere, yenilenme çalışmaları yapan firmalara, kurumsal yapılara ve daha birçok ticari kuruma ışıklı tabela hizmeti veren firmamız; işletmenizin daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı oluyor. Akşam ve gece saatlerinde hizmet veren birçok işletme, açık olduğunu göstermek diğer yandan ise hedef kitlenin dikkatini çekmek amacıyla ışıklı tabelalar tercih ediyor.

Işıklı Tabela Yaptırmanın Faydaları

Işıklı tabela çeşitleri her zaman şık ve dekoratif bir görüntü oluşturur. Sadece bu yönüyle bile kullanılan alanlara fayda sağlıyor. Işıklı tabelalarda ön ve arka yüzde ışık bulunuyor. Işıklı yapısı sayesinde ilgi çekiciliği artıyor. Led ya da florasan ışık kullanılarak geliştirilen ışıklı tabela, en yoğun kalabalıktan dahi fark edilirlik kazandırıyor. Rekabetin yoğun, mağaza ve işletme seçeneklerinin çok olduğu caddelerde ışıklı tabelanın satışlara etkisi olumludur. Bu nedenle küçükten büyüğe her işletmenin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Işıklı Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Işıklı tabela modelleri tercih ederken tabela ışıklarının uzun ömürlü olmasına dikkat etmelisiniz. Firmamız, bu konuda sizlere detaylı bilgi sunuyor, sizin için hangi ışık seçeneğinin daha avantajlı olduğunu belirtiyor. Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise, tabelanın yapımında kullanılan pleksi, vinil, polikarbon malzemelerinin kaliteli olması gerektiğidir. Işıklı tabelalar kutu harf formunda olabileceği gibi klasik tabela görünümünde de tasarlanabiliyor. Işıklı tabela siparişinizi vermeden önce model seçeneklerini incelemeniz ya da firmamızdan bu konuda öneri desteği almanız faydalı olacaktır.

Işıklı Tabela Fiyatları

Ticari rekabette ve ticari hedeflere ulaşmada etkili olan ışıklı tabela, uygun fiyat avantajıyla yaptırılabiliyor. Firmamız, gelişmiş tasarım yelpazesiyle sektör ayrımı yapmadan uygun fiyat ışıklı tabela yaptırmanıza fırsat tanıyor. Işıklı tabela fiyatları, ölçülere hatta kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösteriyor. Ancak firmamız, taksitli ödeme fırsatlarıyla bütçenizi sarsmayacak cazip fiyatlar sunuyor. Tabela yaptırmadan önce firmamızdan bilgi alabilir, size özel tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara