Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Dış cephe kaplama seçeneklerinden biri olan giyotin cam sistemleri, dikey yönde tıpkı bir giyotinin çalışma prensibine sahiptir. Giyotin cam sistemi aynı zamanda hareketli küpeşte sistemi ismiyle de biliniyor. Giyotin camlar tamamen açık formdayken camın bir kısmı sabit kalır, bir bölümü enine açık olur.  Giyotin sistemler en modern cam uygulamalarından kabul ediliyor. Kurumsal firmalar, plazalar, gökdelenler ve yeni nesil mimari yapılar giyotin cam sistemleri tercih ediyor. Kullanışlı, güvenli, modern ve yenilikçi olması görüntüyü ve işlevselliği doğrudan olumlu etkiliyor.

Uzaktan Kumandalı Giyotin Cam Sistemi

Giyotin cam sistemi genellikle motor desteğiyle uygulanıyor. Motorlu giyotin cam, işlevselliği ve pratikliği artırıyor. Giyotin cam sistemi iki, üç ya da dört panelli şeklinde tasarlanıyor. Panel sayısına göre sabit ve hareketli panel uygulaması bulunuyor. İkili giyotin sisteminde bir sabit bir hareketli; üçlü sistemlerde bir sabit, iki hareketli; dörtlü sistemlerde ise iki sabit, iki hareketli panel kullanılıyor. Uzaktan kumandalı giyotin cam sisteminin teknolojiyle harmanlanması kullanıcılardan memnuniyet yorumu alıyor. Özellikle iş yerlerinde, kurumsal yapılarda işlevselliği artırıyor.

Giyotin Cam Sisteminin Kullanım Alanları

Kafe, restoran, otel, mağaza, etkinlik alanları, plaza, gökdelen, iş hanları, teras, kış bahçesi, yazlık, çiftlik, düğün salonu, stadyum ve farklı alanlarda giyotin cam sistemi uygulamalarını görmek mümkün. Kafe, restoran ve otellerin manzarasını daha iyi görmeyi sağlayan giyotin sistemler, tek ya da ısıcam seçenekleriyle uygulanıyor. Giyotin cam sistemi tercih edilen mekânlar daha ferah ve modern görünüyor. Yenilikçi yaklaşımla tasarlanan her alanda giyotin yani hareketli küpeşte sistemini görebilirsiniz. Kumandalı, zincirli şeklinde tasarlanan sistem, neredeyse her mekâna göre yapılabiliyor.

Giyotin Cam Fiyatları

Giyotin cam sistemleri fiyatları model ve ölçüye göre belirleniyor. İkili, üçlü ve dörtlü olmak üzere farklı giyotin sistem modeli bulunuyor. Seçtiğiniz modelin uygulama alanının ölçüsü fiyatı belirlemede rol oynar. En uygun giyotin cam sistemleri fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, ucuz ve kaliteli hizmeti birlikte sunuyor, bütçenizi sarsmıyor. Taksitli ödemelerle dilediğiniz yere giyotin cam sistemi yaptırabilir, keyifle kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara