DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Süper Lig Kampanyaları Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!

Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!

Digiturk %50 indirimli! Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine Digiturk %50 indirimli.
 

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri Digiturk paketlerini %50 indirimli izlesin diye kampanya fırsatları devam ediyor.

uye-ol
Digiturk Paketlerinde %50 İndirim Kampanyası Detayları

 Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine % 50 indirimli kampanyası kapsamında belirtilen 11 TL'den başlayan indirimli fiyatlar tüm Eutelsat Digiturk Lig TV paketleri ( Film, Dizi, Keyif, Belgesel, Spor, Müzik Eğlence, Haber Dünya, Çocuk, Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar ) için geçerli olup, abone olacagınız paketin maçlarını ve kanallarını kapsamaktadır.

 

Digiturk Lig Tv Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 441 0 473) Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine %50 fiyat indirimli Paketler kampanya fırsatı ile üyeliğini başlatabilirsiniz.
 

Engelliler için kampanya kapsamında, Digiturk paketleri güncel liste fiyatları üzerinden %50 indirimlidir. Kampanya 31.07.2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

Digiturk Paketlerinde %50 İndirim Kampanyası Fiyat Listesi

 

DİGİTURK PAKETLERİ % 50 İNDİRİMLİ

Digiturk Giriş paketi

 

FİYAT

11

Digiturk Giriş Paketi+hd   18
Digiturk Giriş Paketi+1 keyif   13,5
Digiturk Giriş + Film Paketi   23
Digiturk Giriş+ Dizi Paketi   23
Digiturk Giriş + Superlig Paketi   49
Digiturk Giriş + Şampiyonlar Paketi   43,5
Digiturk Giriş + Taraftar Paketi   39,5
Digiturk Giriş + Şampiyon Anadolu Taraftar Paketi   31
Digiturk Giriş + Anadolu Taraftar Paketi   23,5
Digiturk Giriş + Sporextra Paketi   25

 

KURULUM 

 

12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

 

UYDU ALICI 

 

Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk Eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.

 

Digiturk Paketlerinde %50 İndirim Kampanyası Detayları

 

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir: 

- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği 
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı 
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu 
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri 
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

 

 SIKÇA SORULAN SORULAR 

 

Kurulum için aktivasyon ödeyecek miyim?
- 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Görme engelliler için Braille alfabesi ile düzenlenmiş abonelik sözleşmesi temin edebilir miyim ? 
- Evet. Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bu talebinizi iletebilirsiniz. En kısa zamanda Braille alfabesi ile hazırlanmış abonelik sözleşmesini size ulaştıracağız.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM