DigiturkÜye Ol 0(546)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Kampanyalar Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri

 

 

Şimdi Digiturk’lü Olmanın Tam Zamanı! İster Ailenin Yıldızı İster Filmin Yıldızı paketleri ile Digiturk’ün yenilenen dünyasını, ilk 3 ay içerisinde özgürce deneyin!

 

 

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketlerine Neler Dahil?

 

 

İster Herkese göre içeriği ile Ailenin Yıldızı

 

Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları, İngiltere Premier Ligi’nden Spor Toto 1.Lig’e, NBA’den Formula 1’e dolu dolu spor kanalları ile Ailenin Yıldızı paketinde…

 

 
İster Eğlencenin Adresi Filmin Yıldızı ile

 

Ailenin Yıldızı paketine ek olarak ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Filmin Yıldızı paketinde…

 

 
Kapıda İşlem Fırsatı

 

İlk 3 ay boyunca Digiturk’ün yıldız dolu dünyasını taahhütsüzce doyasıya yaşayın. Memnun kalmazsanız hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya özel kutunuzu evinizden alıyoruz.

 

 
4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

 


100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 

 

HD için Ek Ücret Yok, 24 Ay Kullanım Sözüne Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti

 

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri Fiyat Listesi

 

KENDİNE GÜVENEN KAMPANYA PAKETLERİ  
   
 
AYDA
Ailenin Yıldızı Paketi
 
27 TL
 
Filmin Yıldızı Paketi
 
49 TL

 

 

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

 

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı.

Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

 

 

Üstelik veri işleme ve paylaşım izninizle;


Spor Toto Süper Lig ve beIN SPORTS’taki tüm maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi 1 ay boyunca hediye…

 

 

Digiturk, beIN Kendine Güvenen Kampanya Paketleri Detayları


 

DIGITURK KURULUM

 
Kampanya kapsamında; ilk 3 ay taahhütsüz olarak , Ilk 3 aylık fatura dönemi sonrasında 12 ay taahhütle kampanyadan faydalanılabilmektedır. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.
80 cm-90 cm’lik çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli  tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.
 

UYDU ALICISI

 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.


DETAYLAR


Kampanya kapsamında ilk 3 aylık fatura dönemi ve sonrasında 12 aylık taahhüt süresince Ailenin Yıldızı paketi ayda 27 TL , Filmin Yıldızı ayda 49 TL’dir. Kampanya 03.03.2018'e kadar geçerlidir. İlk 3 aylık fatura dönemi boyunca taahhütsüz , sonrasında 12 ay taahhütlü olacak şekilde aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde , kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adrese arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır.
 

beIN CONNECT’i kutudan kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Kampanyanın ilk 3 aylık fatura dönemi boyunca üyeler dilerse ek ücret ödemeden üyeliklerini iptal edebilirler. İptal ön taleplerinin işleme alınması için yazılı iptal taleplerinin yetkili servise ilgili cihazlar ile birlikte iletilmesi beklenmektedir.

 

İptal ön talebini ileten müşterilerin 1 fatura dönemi  içerisinde  iptal talepleri ve cihazlarını Digiturk yetkili servislerine iletmemeleri durumunda iptal talepleri işleme alınmayacaktır ve üyelik tekrar aktiflenecektir. (örn:15 Aralık’ta iletilen iptal ön talebi için yazılı iptal talebi paylaşılmadığı durumda ; fatura kesim tarihi 3 Şubat’ta üyelik tekrar aktiflenir)


Kampanyaya giriş yapılan paket dışında başka bir içeriğe geçildiğinde kampaya hakkı sonlanarak mevcut Digiturk akışları ile yeni kampanyanın taahhütü başlayarak devam edilebilir

uye-ol
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM